Yhteystiedot

Hallitus 2019

 

SFC 40914 Reino Talvitie

Puheenjohtaja

0400 122148

reino.talvitie@hotmail.fi

 

SFC 144961 Jani Tamminen

Sihteeri

Jäsenkirjuri

040 5114180

jani.tamminen@autokeidas.fi

 

SFC 37867 Ismo Airaksinen

Rahastonhoitaja

0500 485348

ismo.airaksinen@surffi.net

 

SFC 119167 Jarmo Saretsalo

0504415362

jarmo.saretsalo@om.fi

 

SFC 39719-1 Janne Tamminen

040 8214429

janne.tamminen@mbnet.fi

 

SFC 144881-2 Heta Koukku

040 7272038

koukku.heta@gmail.com

 

SFC 134918 Pasi Penttilä

050 4397377

pasi.penttila@lounea.fi

 

 

Hämyedustajat:

Jani Tamminen , Janne Tamminen

 

Tiehoitokunnan edustaja:

Jarmo Saretsalo

 

Lehtiyhteistyö henkilöt:

Reino Talvitie , Jani Tamminen , Jarmo Saretsalo

 

Kotisivuvastaavat: Pasi Penttilä , Janne Tamminen

 

                                                    

                                                                                   

                                                                      

 

 

 

                                                                       

                                                                                                              

 

 

 

 

 

 

Ota yhteyttä

Muistathan lisätä omat yhteystietosi, mikäli odotat yhteydenottoamme

 

 

Y-tunnus

0475514-4

Alueemme Majamäki    karttalinkki

Haapasillantie 64

31300 Tammela

050 3452192

 

Pankkiyhteys

Someron Säästöpankki

FI 22 4327 2040 0051 79